Piro Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što ćete kupiti za Novu godinu???

2 posters

Go down

Što ćete kupiti za Novu godinu??? Empty Što ćete kupiti za Novu godinu???

Postaj  Burek_S_Mesom sub stu 26, 2011 11:14 pm

Pravi piromani već odavno odbrojavaju dane do Nove godine. Ostalo nam je 35 dana i zanima me što planirate kupiti za Novu godinu? Planirate li više pažnje posvetiti boxevima i raketama ili petardama?? Koliki će vam biti novogodišnji budžet i hoćete li sami napraviti što pirotehnike za Novogodišnju noć...Moj je popis poprilično skroman..Planiram potrošiti 180-200 kn..Za te sam si novce planirao kupiti Mars,Extreme,Topovski udar,Tenkovsku,Silver,Triangl..
BTW...Neću trošiti puno para jer ću slaviti s ujakom i jednim prijateljem i oni će donesti 1 box vatromet i još hrpu petardi..Oni planiraju kupiti rox ili atilu,tenkovsku,zengu,cobru 11 i još će dosta toga kupiti..A još ću ja možda napraviti oko 5-6 M80..Tako ću i male petarde 1. razreda moći iskoristiti za nešto jače i bolje..Smile
Što vi mislite o svemu ovome??? Pišite!!! Hvala! Smile

Burek_S_Mesom

Broj postova : 9
Join date : 22.11.2011
Age : 26
Lokacija : Glina,Croatia

[Vrh] Go down

Što ćete kupiti za Novu godinu??? Empty Re: Što ćete kupiti za Novu godinu???

Postaj  Alojzij3 pon pro 12, 2011 5:31 am

1.Piromanija-je psihička bolest koja se očituje opsjednutošću prema vatri i paljenju vatre. Piromani često podmeću požare kako bi zadovoljili svoje potrebe.Prema tome ovdje takvih nema,bar se nadam.
2.Za te novce mozes kupiti dosta korisnoga i napraviti svoje petarde koje se po kvaliteti i jacini nemogu mjeriti s industrijskim
3.Mozes li mi pojasniti sto je to M-80?
Alojzij3
Alojzij3

Broj postova : 33
Join date : 20.09.2011

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.